تبلیغ متنی (Link Building) چگونه عمل می‌کند؟

تبلیغ متنی، یک لینک به سایت شماست که با قرارگیری در یک سایت پربازدید دیگر، کاربران را به سایت شما هدایت می‌‌کند. این لینک، از دید گوگل معیاری برای محبوبیت و اهمیت محسوب می‌شود.

درخواست مشاوره ایجاد کمپین تبلیغ متنی
iranad text service

چرا تبلیغات متنی مهم است؟

افزایش آگاهی و فروش بیشتر

زمانی ‌که در محیط رقابتی امروز، به دنبال افزایش آگاهی از حضور برند خود هستید، لینک‌ها بسیار اهمیت پیدا می‌کنند. با معرفی سایت و محصول خود در سایت‌های ناشر پربازدید، (حتی اگر لینک نوفالو باشد)، کاربران بیشتری با محصول شما آشنا می‌شوند.

بهبود سئو و رتبه گوگل

اگر ترافیک سایت شما پایین است، یک کمپین موفق تبلیغات متنی، راهکاری ایده‌آل برای بازگشت به جایگاه نخست نتایج است. چراکه یکی از عوامل موثر بر بهبود سئو در الگوریتم‌های گوگل، استفاده از لینک‌های فالو ‌است.

iranad text advertising

لینک ‌«فالو» یا «نوفالو»، انتخاب با شماست!

لینک‌های فالو (Follow Links)، لینک‌هایی هستند که گوگل به آن‌ها امتیاز می‌دهد. بنابراین، پیج رَنک (PageRank) و سئوی سایت را بهبود می‌دهند؛ اما لینک‌های نوفالو (NoFollow Links)، چنین امتیازی ندارند و تاثیری بر پیج رنک سایت نمی‌گذارند. در عین حال، نباید قدرت آن‌ها را در ایجاد یا ارتقای سطح آگاهی از برند (Brand Awarness) دست کم گرفت! انتخاب با شماست…

تبلیغات متنی، یکی از موثرترین راهکارها برای بالا بردن میزان ترافیک سایت و بازگشت به جایگاه نخست نتایج است. با کم‌ترین بودجه، کمپین خود را راه‌اندازی کنید.

ایجاد کمپین تبلیغ متنی