تبلیغات محیطی شامل چه رسانه‌هایی می‌شود؟

تبلیغات محیطی با دربرگرفتن مبلمان شهری و وسایل حمل‌ونقل، یکی از نمادهای اصلی شهرهای مدرن جهان است و انواع تابلو، بیلبورد، نمایشگر شهری، استرابورد و تبلیغات ترانزیتی (تاکسی‌ها‌، اتوبوس‌ها‌، متروها، فرودگاه‌ها و متعلقات آن‌ها) را دربرمی‌گیرد.

مشاهده‌ی رسانه‌ها ایجاد کمپین محیطی
iranad outdoor service

چرا تبلیغات محیطی؟

ارتقای آگاهی از برند

تبلیغات محیطی با رویکردی تازه، نقش جدیدی را در کمپین‌های تبلیغاتی برعهده گرفته و آن بهبود آگاهی و ترجیح برند در اذهان مخاطبان و مشتریان و در نتیجه ارتقای حس وفاداری آن‌ها نسبت به برند است.

improve sale icon

پیش‌بُرد فروش

رسانه‌های محیطی اگر با محتوای خلاقانه و هوشمند همراه باشند، می‌توانند ببینده را به تفکر درباره‌ی پیام‌ تبلیغاتی هدفِ آگهی‌دهندگان برسانند و صاحبان کالاها و خدمات را به مقصود نهایی و فروش بیش‌تر و مطلوب‌تر برسانند.

iranad outdoor advertising

«روزشمار»، فرصتی بی‌نظیر برای همه کسب‌وکارها

در سرویس روزشمار، فهرستی از رسانه‌های محیطیِ آماده‌ی واگذاری در نقاط مختلف ایران پیش روی شما قرار می‌گیرد که با رزرو آن‌ها، آگهی تبلیغاتی شما حداقل به مدت ۱۵ روز و با قیمتی ویژه تا ۵۰٪ تخفیف به نمایش درمی‌آید. ایران‌اَد شما را مستقیماً با صاحبان رسانه ارتباط می‌دهد.

رزرو آنلاین رسانه‌های محیطی به صورت روزشمار، برای اولین بار فرصت ویژه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به سادگی و با صرف کم‌ترین هزینه، دامنه‌ی کمپین‌های تبلیغاتی خود را به حوزه‌ی آفلاین توسعه دهید.

ایجاد کمپین تبلیغات محیطی