تبلیغات کلیکی (CPC) چگونه عمل می‌کند؟

در تبلیغات کلیکی، بنر تبلیغاتی شما در دیگر وب‌سایت‌های پربازدید ایرانی نمایش داده می‌شود. در این روش، نمایش بنر، رایگان است و شما تنها زمانی هزینه‌ای پرداخت می‌کنید که روی تبلیغ شما کلیک ‌شود.

درخواست مشاوره ایجاد کمپین CPC
iranad cpc service - banner ads

چرا تبلیغات کلیکی؟

iranad cpc-cpt graph up icon

افزایش ترافیک سایت

با تبلیغات کلیکی، ترافیک وب‌سایت شما که مخاطبان هدف کسب‌وکار شما آن را تشکیل می‌دهند، در کوتاه‌ترین زمان ممکن افزایش می‌یابد.

نمایش رایگان تبلیغ

در تبلیغات کلیکی، آگهی (بنر) به صورت رایگان به نمایش درمی‌آید و شما تنها در ازای کلیک‌های انجام شده توسط کاربران، هزینه می‌پردازید.

امکان مدیریت بودجه

در این نوع تبلیغات، می‌توانید میزان بودجه روزانه کمپین تبلیغاتی خود را به سادگی مدیریت کنید و در هر زمان، آن را کاهش و یا افزایش دهید.

گزارش‌گیری دقیق

با دریافت گزارش‌های دقیق، شما می‌توانید میزان بودجه صرف‌شده، میزان نمایش تبلیغ و تعداد کلیک‌های انجام شده را به تفکیک مشاهده کنید.

نزدیکتر از همیشه به مخاطبان با قابلیت هدفمندی

iranad cpc-cpt based on the topic icon

بر اساس موضوع

با امکان هدفمندسازی موضوعی، موضوع وب‌سایت‌های ناشرِ بنر قابل انتخاب خواهد بود. موضوعاتی از قبیل عمومی، هنری، ورزشی و…

iranad cpc-cpt based on geographic location icon

بر اساس موقعیت جغرافیایی

با انتخاب امکان هدفمندی جغرافیایی، بنرهای شما فقط به بازدیدکنندگانی نمایش داده می‌شوند که بر اساس IP در آن منطقه جغرافیایی قرار دارند.

iranad cpc-cpt based on operating system icon

بر اساس سیستم عامل

با این ویژگی، بنر وب‌سایت شما در هر کدام از سیستم‌عامل‌های کامپیوتر و موبایل که مدنظر داشته باشید، به تفکیک نمایش داده خواهد شد.

همین حالا با هر میزان بودجه‌ای که در اختیار دارید، یک کمپین تبلیغات بنری راه‌اندازی کنید و بازدید وبسایت خود را افزایش دهید.

ایجاد کمپین بنر ثابت