رپورتاژ‌ آگهی چیست؟

نوعی آگهی تبلیغاتی است که در قالب یک گزارش روایت‌گونه به همراه لینک به وب‌سایت شما در سایت‌های خبری و تخصصی منتشر می‌شود.

درخواست مشاوره سفارش رپورتاژ
iranad reportage service

مزایای رپورتاژ آگهی چیست؟

google logo icon

ماندگار در گوگل برای همیشه

رپورتاژ آگهی هیچ‌گاه از روی سایت ناشر حذف نمی‌شود و برای همیشه در آرشیو سایت باقی می‌ماند. به همین خاطر به صورت پایدار در گوگل ایندکس می‌شود.

backlink icon

بک‌لینک دائمی و افزایش ترافیک

در متن رپورتاژ آگهی، یک یا چند لینک فالو به سایت شما داده می‌شود که به دلیل ترافیک و اعتبار بالای سایت ناشر، اعتبار سایت شما را نیز نزد گوگل بالا می‌برد.

موفق در جلب اعتماد مشتریان

رپورتاژ آگهی، تبلیغی بسیار حرفه‌ای است که در قالب محتوا به مخاطبان عرضه می‌شود. از این رو، تاثیری عمیق بر انتخاب آن‌ها می‌گذارد.

ایجاد یا ارتقای آگاهی از برند (برندسازی)

رپورتاژ آگهی، در قالب مصاحبه‌های خبری و یا مقالات آموزشی معرفی محصولات منجر به ارتقای آگاهی مشتریان نسبت برند شما می‌شود.

گام به گام تا انتشار رپورتاژ آگهی

تهیه متن و عکس مناسب
انتخاب کلمات کلیدی بر اساس اهداف سئو
جانمایی لینک‌های مربوط به کلمات کلیدی در متن
انتخاب سایت ناشر معتبر و مرتبط
انتشار آگهی
iranad outdoor advertising

نگارش رپورتاژ آگهی

شیوه نگارش رپورتاژ آگهی اهمیت بسیاری دارد. نگارنده رپورتاژ آگهی باید مهارت زیادی در نوشتن و خبرنگاری داشته و هم‌زمان با مفاهیم بازاریابی آنلاین و همچنین ترفندهای سئو آشنا باشد. بنابراین توصیه می‌شود برای نگارش محتوای رپورتاژ آگهی حتماً از یک تیم حرفه‌ای کمک بگیرید.

درخواست نگارش رپورتاژ

سایت‌های ناشر را چطور انتخاب کنیم؟

تعداد سایت‌های معتبر و مناسب برای انتشار رپورتاژ آگهی با موضوعات مختلف بسیار زیاد است و این امر تصمیم‌گیری برای انتخاب را دشوار می‌کند. بنابراین بهتر است پیش از سفارش رپورتاژ، وب‌سایت‌های ناشر را آگاهانه گزینش کنید.

مشاهده فهرست سایت‌های ناشر
publisher sites logo reportage ad

رپورتاژ آگهی یکی از موثرترین ابزار‌ها برای ایجاد آگاهی از برند و افزایش محبوبیت آن است.

سفارش رپورتاژ